" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

15.01.2021 – Antalya Ziyaretimiz Devam Ediyor

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » 15.01.2021 – Antalya Ziyaretimiz Devam Ediyor

Antalya ziyaretimizin ikinci gününde, İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta, Kalkınma Politikaları Başkanımız Sn.Ümit Özlale, Antalya Milletvekillerimiz Sn.Hasan Subaşı, Sn.Feridun Bahşi ve Antalya İl Başkanımız Sn.Mehmet Başaran ile birlikte, Antalya izlenimlerimizi değerlendirmek, ülkenin ve şehirin sorunlarını dile getirmek ve gündeme dair konuları ele almak üzere basın toplantımızı gerçekleştirdik.

 

Basın toplantımız sonrasında Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneğini ziyaret ettik. Derneğin bağlı bulunduğu BAKSİFED Başkanı Sn.Abdullah Erdoğan’ın da hazır bulunduğu ziyaretimizde, hem pandemi sürecinin sanayicilerimiz üzerindeki etkilerini, hem de ülke gündemini değerlendirdik.

ANSİAD ziyaretimiz sonrası, Antalya’da sürdürülen tarımsal faaliyetleri değerlendirmek, güncel problemlerini dinlemek ve çözümlerini paylaşmak adına, Antalya Ziraat Odasını ziyaret ettik.

Ziyaretlerimizde göstermiş oldukları nezaketlerinden dolayı;

ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Akın Akıncı’ya, BAKSİFED Başkanı Sn.Abdullah Erdoğan’a, Antalya Ziraat Odası Başkanı Sn.Nazif Alp’e ve tüm yönetimlerine teşekkür ederiz.