" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

14.01.2021 – “Ekonomi” Gündemli Ziyaretlerimiz Kapsamında Antalya’dayız…

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » 14.01.2021 – “Ekonomi” Gündemli Ziyaretlerimiz Kapsamında Antalya’dayız…

“Ekonomi” gündemli ziyaretlerimiz kapsamında Antalya’dayız…

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta, Kalkınma Politikaları Başkanımız Sn.Ümit Özlale, Antalya Milletvekillerimiz Sn.Hasan Subaşı ve Sn.Feridun Bahşi, Antalya İl Başkanımız Sn.Mehmet Başaran ve İl Yöneticilerimiz ile birlikte sırasıyla Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nı, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ve Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret ettik.

Turizm, tarım ve ticaretin ana başlıkları oluşturduğu ziyaretlerimizde özellikle, pandeminin sektörler üzerinde yarattığı etkiler hakkında istişarelerde bulunduk.

Ziyaretlerimizde göstermiş oldukları nezaketlerinden dolayı;

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Davut Çetin’e, AESOB Başkanı Sn.Adlıhan Dere’ye, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Sn.Ali Çandır’a ve yönetimlerine, göstermiş oldukları nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.

  

——————–

Antalya İl Başkanlığımızda teşkilatımızın değerli mensupları ile bir araya geldikten sonra günün sonunda İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta, Kalkınma Politikaları Başkanımız Sn.Ümit Özlale, Antalya Milletvekillerimiz Sn.Hasan Subaşı ve Sn.Feridun Bahşi ile Antalya teşkilatımızın değerli yöneticileri ile bir araya gelerek, Türkiye Ekonomisi ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunduk, sorularını cevaplamaya çalıştık.

Bu güzel organizasyonu hazırlayan İl Başkanımız Sn.Mehmet Başaran ve yönetimine, katılımları ve ilgilerinden dolayı da İYİ Parti Antalya teşkilatımızın değerli yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.