" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

13.01.2021 – Burdur’dayız

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » 13.01.2021 – Burdur’dayız

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta ve Kalkınma Politikaları Başkanımız Sn.Ümit Özlale ile Burdur’dayız.

Burdur İl Başkanımız Sn.Faruk Erkan, Kocaaliler Belediye Başkanı Sn.Selahatdin Gökçe, İlçe Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, İl ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte sırasıyla, Veteriner Hekimler Odasını, Ziraat Odasını, Ticaret ve Sanayi Odası’nı, Burdur Ticaret Borsası’nı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ve Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettik.

Nüfusunun en az üçte ikisinin geçimini tarım ve hayvancılıktan sağladığı Burdur’da, hayvancılık ve tarım sektörleri ile sanayicilerimizin, ticaret erbabının ve esnafının yaşadığı sorunları ve pandemi döneminin yarattığı etkileri ele aldığımız ziyaretlerimizde ayrıca, Gazeteciler Cemiyeti’nde birkaç gün gecikmeli de olsa değerli basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günlerini kutladık.

Ziyaretlerimizde göstermiş oldukları nezaketlerinden dolayı;

Burdur Veteriner Hekimler Odası Başkanı Sn.Kazım Üstüner, Burdur Ziraat Odası Başkanı Sn.Kemal Kubilay, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Yusuf Keyik, Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ömer Faruk Gündüzalp, Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Sn.Metin Sipahi ve Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel ve değerli yönetimlerine teşekkür ederiz.

    

————————————–

Burdur’da STK ziyaretlerimiz sonrasında, İl Başkanımız Sn.Faruk Erkan ve teşkilatımızın değerli yöneticileri ile bir araya gelerek, Türkiye Ekonomisi üzerine değerlendirmelerde bulunduk.

Gün boyu göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı başta İl Başkanımız Sn.Faruk Erkan olmak üzere, Kocaaliler Belediye Başkanımız Sn.Selahatdin Gökçe’ye, İlçe Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, İl/İlçe Yöneticilerimize ve teşkilat mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

————————————–

Günün sonunda, İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta ve Kalkınma Politikaları Başkanımız Sn.Ümit Özlale ile Burdur Bucak İlçe Teşkilatımızı ve sonrasında Bucak Kocaaliler Belediye Başkanlığını ziyaret ederek partililerimiz ile bir araya geldik.

Nezaketleri ve nazik hediyeleri için değerli Bucak İlçe Başkanımız Sn.Safa Sönmez’e, partimizin ve Millet İttifakı’nın değerli Belediye Başkanı Sn.Selahatdin Gökçe Bey’e ve yönetimlerine teşekkür ederiz.