" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

08.03.2021 – Basında Bugün (TELE1)

Ana Sayfa » Basından » 08.03.2021 – Basında Bugün (TELE1)

İyi Partili Tatlıoğlu: Dışarıdaki hiçbir siyasi mühendislikle ilgilenmeyiz

8 Mart 2021 Pazartesi

İYİ Parti TBMM Grup Başkanı, Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, ‘dışarıdaki hiçbir siyasi mühendislikle ilgilenmediklerini’ belirtti.

Siyasette fezleke tartışmaları sürerken, İYİ Parti TBMM Grup Başkanı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu’ndan dikkat çeken bir açıklama geldi. Tatlıoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, ‘Türkiye’yi kendilerinin yönetmek istediklerini, bütün enerjilerini bu çizgide milletle bütünleşme gayretine harcadıklarını’ ifade etti.

‘Milletten, her geçen gün artan bir şekilde bunun karşılığını gördüklerini’ belirten Tatlıoğlu, paylaşımında şunları kaydetti: “Bizim İYİ Parti olarak kendimize ait bir Türkiye vizyonumuz var. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde, milletimizin sorunlarına derman, yarınlarına umut olma gayretimiz var. Sorumluluğumuzun farkındayız. Dışımızdaki hiçbir siyasi mühendislikle ilgilenmeyiz.”

https://tele1.com.tr/iyi-partili-tatlioglu-disaridaki-hicbir-siyasi-muhendislikle-ilgilenmeyiz-342171/?fbclid=IwAR27SrZJQCLEWga3DRyKKPE4i843eXC29vQ9KRT3LVK6RfeqcR936p8cIyQ