" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

22.01.2021 – Mustafakemalpaşa İlçemizi Ziyaret Ettik

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » 22.01.2021 – Mustafakemalpaşa İlçemizi Ziyaret Ettik

Bursa İl Başkanımız Sn.Selçuk Türkoğlu, GİK Üyemiz Sn.Müberra Çakır, Mustafakemalpaşa İlçe Başkanımız Sn.Tevfik Demir, İl/İlçe Yöneticilerimiz ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte, Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği ve Ziraat Odasını ziyaret ederek istişarelerde bulunduk.

Nezaketlerinden dolayı Dernek Başkanı Sn.Ali Kemal Aydın ve Oda Başkanı Sn.Mehmet Aydemir ve yönetimlerine teşekkür ederiz.

 

Mustafakemalpaşa ziyaretimiz kapsamında İlçe Kaymakamlığını ziyaret ettik.

İlçemizin öne çıkan konuları üzerine değerlendirmelerde bulunduk, görüşlerimizi paylaştık.

Göstermiş oldukları ilgi ve nezaketlerinden dolayı Sayın Kaymakam Ahmet Altıntaş‘a teşekkür ederiz.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettik.

Sanayicilerimiz ve ticaret erbabının pandemi döneminde yaşadığı sorunları ele aldığımız ziyaretimizde göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı, Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Tekin Uzkınay ve değerli yönetimine teşekkür ederiz.

 

Bursa İl Başkanımız Sn.Selçuk Türkoğlu, GİK Üyemiz Sn.Müberra Çakır, Mustafakemalpaşa İlçe Başkanımız Sn.Tevfik Demir, İl/İlçe Yöneticilerimiz ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte, Mustafakemalpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ettik.

Birlik Başkanı Sn.İsmail Gürtunca ve birliğe bağlı oda temsilcileri ile Mustafakemalpaşa esnafının yaşadığı sorunlar ve pandemi döneminin yarattığı etkiler hakkında değerlendirmelerde bulunduk.

Nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Mustafakemalpaşa ziyaretlerimizin sonunda, İlçe Başkanlığımızda teşkilatımızın değerli mensupları ile bir araya geldik, gündeme dair değerlendirmelerde bulunduk, sohbet ettik.

Gün boyu gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaret programını hazırlayan İlçe Başkanımız Sn.Tevfik Demir ve yönetimine teşekkür ederim.