" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

21.01.2021 – Zonguldak’tayız

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » 21.01.2021 – Zonguldak’tayız

 

Samsun Milletvekilimiz Sn.Bedri Yaşar ile Zonguldak’tayız..

Zonguldak İl Başkanımız Sn.Yavuz Erkmen ile ziyaretlerimizin ilk durağı olan Zonguldak Gökçebey Belediyesini ziyaret ettik.

Belediyesinin faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu ziyaretimizde, göstermiş olduğu misafirperverlikten ve başarılı hizmetlerinden dolayı partimizin değerli Belediye Başkanı Sn.Vedat Öztürk Bey’e teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

 

Zonguldak Gökçebey’de de Türkiye’nin diğer ilçelerinde olduğu gibi esnaf düşünceli.

Kirasını, faturalarını, kredilerini ve çalışanlarının maaşlarını ödeyemediğini dile getiren esnaf, dertlerine çare arıyor.

Türkiye’nin içinde bulunduğu bu sorunlarından kurtulması, siyasi iklim değişmeden ve yeni bir iklime kucak açmadan mümkün değildir.

 

Zonguldak Gökçebey İlçe Teşkilatımızda partililerimiz ile bir araya geldik, aramıza katılan yeni üyelerimize rozetlerini takdim ettik.

Nezaketleri için değerli Başkan Sn.İsmail Demirbaş ve yönetimine teşekkür ederiz.

Zonguldak ziyaretlerimiz kapsamında sırasıyla, Zonguldak Şehit Aileleri Derneği, Esnaf ve Kefalet Koop., Muhtarlar Derneği ve Tüm İşçi Emeklileri Derneğini ziyaret ettik.

Gündem her yerde aynı.

Hayat pahalılığı, yoksulluk ve geçim sıkıntısı…

  

Samsun Milletvekilimiz Sn.Bedri Yaşar, Zonguldak İl Başkanımız Sn.Yavuz Erkmen ile Zonguldak Belediyesini ve Zonguldak Valiliğini ziyaret ettik.

Sayın Başkan Dr.Ömer Selim Alan ve Değerli Valimiz Sn.Mustafa Tutulmaz ile şehrin öne çıkan konuları üzerine değerlendirmelerde bulunduk, görüşlerimizi paylaştık.

Nezaketlerinden ve nazik hediyelerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

  

Genel Maden İşçileri Sendikasını ziyaret ettik.

Hayatlarını hiçe sayarak, zor şartlarda evlerine ekmek götürme mücadelesi veren maden emekçilerimizin sorunlarını dinledik, çözüm önerilerini birlikte değerlendirme fırsatı bulduk.

Değerli Genel Başkan Sn.Hakan Yeşil ve yönetimine, göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasındayız..

Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Metin Demir ile özellikle Zonguldaklı sanayicilerimizin pandemi sürecinde ve son dönemde yaşadığı sıkıntılar üzerine değerlendirmelerde bulunduğumuz ziyaretimizde, göstermiş oldukları nezaketlerinden ve nazik hediyelerinden dolayı değerli Başkan ve yönetimine çok teşekkür ederiz.

 

Günün sonunda Zonguldak teşkilatımızın değerli yöneticileri ile bir araya gelerek, Türkiye Ekonomisi ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunduk, sorularını cevaplamaya çalıştık.

Bu güzel organizasyonu hazırlayan İl Başkanımız Sn.Yavuz Erkmen ve yönetimine, İlçe Başkanlarımız ile İYİ Parti Zonguldak teşkilatımızın değerli mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ederiz.