" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

12/13.03.2021 – Aydın’dayız..

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » 12/13.03.2021 – Aydın’dayız..
Aydın programımıza, Ekonomi Politikaları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta, Aydın Milletvekilimiz Sn.Aydın Adnan Sezgin, Teknoloji Dönüşümlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sn.Yiğit Karakış ve İl Başkanımız Sn.Süleyman Demirci ile birlikte, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı ziyaretimizle başladık.
Millet ittifakının başarılı Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Hanımefendi’yi gayretleri nedeniyle tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
Mustafa Kemal Atatürk’ün “Her fabrika bir kaledir” diyerek 9 Ekim 1937’de açılışını yaptığı “Sosyal Fabrika Projesi”nin ilk örneği Sümerbank Basma Fabrikası’na yıllarca ev sahipliği yapmış Nazilli’deyiz…
İlk durağımız Nazilli Belediyesi.
Belediyesinin faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu ziyaretimizde, göstermiş olduğu misafirperverlikten ve başarılı hizmetlerinden dolayı, partimizin ve Millet İttifakı’nın değerli Belediye Başkanı Sn. Kürşat Engin Özcan Bey’e teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.
 
Nazilli’de vatandaşlarımıza, İstiklal Marşı’mızın kabulünün 100. yılı anısına istinaden Belediyemizin hazırlamış olduğu hediyelerimizi, Ekonomi Politikaları Başkanımız Sn.Erhan Usta, Denizli Milletvekilimiz Sn.Yasin Öztürk, Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan, Aydın İl Başkanımız Sn.Süleyman Demirci ve Nazilli İlçe Başkanımız Sn.Cihat Öztürk ile birlikte takdim ettik, esnaf ziyaretlerinde bulunduk.
Aydın’ın şirin ilçesi, Köşk’teyiz.
Tarıma dayalı bir ekonomisi olan Köşk’teki durağımız Ziraat Odası.
Çiftçimizin gündeminde Ay’a gitmek yok, ay sonunu getirmek var kredi borcunu zamanında ödeyebilmek var gübreye mazota gelen zamlarla baş etmek var.
Çiftçilerimizin genel durumları hakkında değerlendirmelerde bulunduğumuz ziyaretimizde göstermiş olduğu nezaketlerinden dolayı, Oda Başkanımız Sn.Veli Tuna ve yönetimine teşekkür ederiz.
Aydın ziyaret programımız kapsamında, Aydın Sanayi Odası’nı ziyaret ettik.
Pandemi sürecinin sanayicilerimiz üzerindeki etkilerini ve ülke gündemini değerlendirdiğimiz ziyaretimizde, göstermiş oldukları misafirperverlik ve nezaketlerinden dolayı Sayın Başkan Mehmet Yunus Şahin’e ve yönetimine teşekkür ederiz.
Günün sonunda, Ekonomi Politikaları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta, Kalkınma Politikaları Başkanımız Sn.Ümit Özlale, Aydın Milletvekilimiz Sn.Aydın Adnan Sezgin, Teknoloji Dönüşümlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sn.Yiğit Karakış ve İl Başkanımız Sn.Süleyman Demirci ve Aydın teşkilatımızın değerli yöneticileri ile bir araya gelerek, Türkiye Ekonomisi ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunduk.
  
Koltuk değil, ayakkabı eskitmeye devam ediyoruz…
#Aydın’da esnafımızı ziyaret ettik, dertlerini dinledik;
Her yerde olduğu gibi Aydın’da da vatandaşlarımızın gündemi, sarayın gündeminden çok farklı.
İnsanlar işsizlikten, yoksulluktan ve pahalılıktan şikayetçi.
Bıkmadan, usanmadan milletimizin dertlerini dinlemeye ve seslerini duyurmaya devam edecek, onların şikâyetlerinin sesi olacağız.
Aydın ziyaretimizin ikinci gününde İncirliova’dayız.
Partimizin ve Millet İttifakı’nın değerli Belediye Başkanı Sn.Aytekin Kaya’yı makamında ziyaret ettik.
Belediyesinin faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Sn.Kaya’ya nezaketlerinden, nazik hediyeleri ve deve sütü ikramından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.