" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

11/12.02.2021 – Erzurum’dayız..

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » 11/12.02.2021 – Erzurum’dayız..

 

Şehir şehir gezerek, sorunları yerinde tespit etmek üzere çıktığımız yolda, Erzurum Milletvekilimiz Sn.Naci Cinisli, Gençlik Politikaları Başkanımız Sn.Berna Sukas, GİK Üyelerimiz Sn.İsmet Koçak ve Sn.Celal Karapınar ile Erzurum ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Erzurum, iktidara verdiği desteğin karşılığını alamamış durumda. Geçmişte canlı hayvan ihraç eden Erzurum’da bugün hayvancılık bitmiş. Erzurum, bölgenin merkezi durumunda ama bugün kişi başına düşen gelir noktasında, Türkiye ortalamasının yarısı kadar.

Bu durum, verilen desteğin karşılığı değil.

   

Erzurum’a gelip de 23 Temmuz-7 Ağustos 1919 tarihleri arasında gerçekleşen Erzurum Kongresi’nin yapıldığı, Cumhuriyet’in sembol binalarından Erzurum Kongre ve Milli Mücadele Müzesi’ne uğramadan olmazdı.

 

Erzurum programımızın ikinci gününde, Erzurum Milletvekilimiz Sn.Naci Cinisli, Gençlik Politikaları Başkanımız Sn.Berna Sukas, İl Başkanımız Sn.Melih Kırkpınar, İl Başkan Yardımcıları Sn.Süha Mühürdaroğlu ve Sn.Ayşegül Arıcı, Palandöken İlçe Başkanımız Sn.Ahmethan Efe ve Yakutiye İlçe Başkanımız Sn.Fatih Güney ile Erzurum Valiliğini ziyaret ettik.

Sayın Valimiz Okay Memiş ile şehrin öne çıkan konuları üzerine değerlendirmelerde bulunduk, görüşlerimizi paylaştık.

Nezaketlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

   

#Erzurum esnafının feryadı:
“ Bizi yönetenlerden rızalığımız YOKTUR❗️
Teşekkürler Erzurum!
İki günlük Erzurum programımız boyunca halkın, Genel Başkanımız Sn.Meral Akşener’e göstermiş olduğu yoğun ilgi, Türkiye’deki siyasi atmosferin değişme zamanının geldiğinin en büyük habercisidir.
Erzurum Milletvekilimiz Sn.Naci Cinisli, Gençlik Politikaları Başkanımız Sn.Berna Sukas, GİK Üyelerimiz Sn.İsmet Koçak ve Sn.Celal Karapınar ile gerçekleştirdiğimiz Erzurum ziyaretimiz boyunca göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı, başta İl Başkanımız Sn.Melih Kırkpınar olmak üzere, İlçe Başkanlarımıza, İl/İlçe Yöneticilerimize ve tüm teşkilat mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.