" title="Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU">

Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

10/11.03.2021 – İzmir’deyiz..

Ana Sayfa » ETKİNLİKLER » 10/11.03.2021 – İzmir’deyiz..

İzmir programımıza, İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekilimiz ve İzmir Milletvekilimiz Sn.Müsavat Dervişoğlu, Ekonomi Programları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta, Kalkınma Politikaları Başkanımız Sn.Ümit Özlale ve İl Başkanımız Sn.Hüsmen Kırkpınar ile düzenlenen basın toplantısıyla start verdik..

İzmir programımız kapsamında Ege Bölgesi Sanayi Odası’nı ziyaret ettik.
Oda Başkanı Sn.Ender Yorgancılar ile sanayicilerimizin genel sorunları hakkında istişarelerde bulunduk.
Nezaketlerinden ve nazik hediyelerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.
İzmirli sanayicilerimizin, pandemi sürecinde ve son dönemde yaşadığı sıkıntılar üzerine değerlendirmelerde bulunduğumuz İzmir Ticaret Odası ziyaretimizde, Sayın Başkan Mahmut Özgener ve yönetimine, göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.
İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekilimiz ve İzmir Milletvekilimiz Sn.Müsavat Dervişoğlu, Ekonomi Programları Başkanımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn.Erhan Usta, Kalkınma Politikaları Başkanımız Sn.Ümit Özlale, İzmir Milletvekilimiz Sn.Aytun Çıray ve İl Başkanımız Sn.Hüsmen Kırkpınar ile İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ettik.
Birlik Başkanı Sn.Zekeriya Mutlu ve birliğe bağlı oda temsilcileri ile İzmir esnafının yaşadığı sorunlar ve pandemi döneminin yarattığı etkiler hakkında değerlendirmelerde bulunduk.
Nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.